21 listopada – dzień życzliwości

  • 5,0
  • 0
21 listopada – dzień życzliwości
21 listopada – dzień życzliwości

21 listopada – dzień życzliwości

  • 5,0
  • 0

21 listopada – dzień życzliwości?

Czy Polacy potrafią być dla siebie mili? Dzień Życzliwości to dobry moment, żeby trochę nad tym popracować! Budyń i ciasta to ciągle sprawdzone sposoby na okazywanie emocji. Aby zawalczyć z nudą, przedstawiamy sprytny sposób, jak zamienić je w emocjonalny upominek! 

Polacy to naród, który jest bardzo gościnny, lubimy biesiadować i jesteśmy lojalnymi przyjaciółmi. Ciągle jednak mamy problem z okazywaniem pozytywnych i ciepłych emocji, ciężko nam uśmiechnąć się do obcych ludzi na ulicy i jakoś tak mamy problem z tą bezinteresowną życzliwością.

Dlatego dobrze, że mamy słodkości! Wypieki, ciasta i babeczki świetnie potrafią przekazać to, czego nie potrafimy powiedzieć słowami. Podarowanie komuś ulubionych muffinek bez okazji to gest na miarę Dnia Życzliwości. Wykorzystajmy tę okazję i zróbmy komuś słodką przyjemność!

Możesz to zrobić na dwa proste sposoby.

  1. OD SERCA. Zaplanuj to trochę wcześniej. Upiecz w domu babeczki i spersonalizuj je w wyjątkowy sposób! Posłużą Ci do tego Fajne Pisaki XXL lub Fajna polewa! Masz do wyboru żółty, zielony czerwony i biały kolor. Dodatkowo do grona kolorów dołączyły kolory: czarny, fioletowy i niebieski. Fajna polewa natomiast to 3 wiosenne kolory: żółta, pomarańczowa i zielona. Możesz ozdobić babeczki w dowolne wzory lub napisać na nich coś miłego! Idziesz do pracy? Do szkoły? Weź je ze sobą! Podaruj konkretnym osobom lub zostaw widoczny miejscu, aby po prostu zrobić innym niespodziankę.
  2. SPONTANICZNIE! Nie masz czasu i pomysłu na pieczenie? Nie szkodzi, Delecta przybywa z pomocą. Widzisz kogoś, kto ma kiepski dzień? Chcesz komuś poprawić humor? Masz ochotę zrobić bezinteresowną niespodziankę? Możesz to zrobić w aż 4 smakach! Budynie instant to najlepszy sposób, aby podarować komuś kubek pełen słodyczy, bez wcześniejszego planowania. Uśmiech może wywołać smak klasycznej wanilii, soczystego czekoladowego brownie, przywołująca lato malina z mascarpone lub modny karmel z solą. Spróbuj komuś podsunąć taki kubek z budyniem i zobacz, ile potrafi sprawić radości! 

To tylko jeden dzień w roku, ale rok ma przecież 365 dni! Pamiętajcie, żeby okazywać sobie trochę życzliwości codziennie, bez konkretnej okazji!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 listopada – dzień życzliwości
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 62