Dzieci + owoce = Owocowy Kubek

  • 5,0
  • 0

Dzieci + owoce = Owocowy Kubek

  • 5,0
  • 0

Dzieci + owoce = Owocowy Kubek?

Dzieciaki często marudzą przy jedzeniu owoców i warzyw. Wolą słodycze, wiadomo! Jak pogodzić przyjemne z pożytecznym? Dzięki produktom, które mają w składzie 100% naturalne składniki, jak witamina C, liofilizowane owoce. Sprawdźcie!

Dzieci to bardzo wybredni smakosze! Wybierają tylko swoje ulubione, najlepiej słodkie smaki. Rodzicom bardzo trudno jest trafić w ich gusta tak, aby dostarczyć pociechom smaczne, a jednocześnie dobre dla zdrowia przysmaki.

Delecta przychodzi z pomocą! Owocowy Kubek to najlepszy sposób, aby wprowadzić do diety dzieci to, co dobre dla ich organizmów. Ich skład jest dobierany na tyle starannie, aby dzieci mogły cieszyć się smakiem, a rodzice byli spokojni o wpływ produktów ma zdrowie ich latorośli.

W każdym ze smaków znajdują się liofilizowane owoce, produkty zawierają m.in. C, są też extra gładkie, jeżeli jakaś pociecha nie lubi tak zwanych farfocli. Teraz wystarczy znać upodobania swojego malucha i połączyć owocowy kubek kisiel instant z owocem, który stworzy niepowtarzalny smak.

Opcja pierwsza – soczysta pomarańcza, limonka i grejpfrut w wersji gładkiej. Coś dla amatorów cytrusów i kwaśniejszych smaków. Porządna dawka witaminy C!

Opcja druga – choco. Znany i lubiany smak, który trafi w klasyczne gusta i smaki z dzieciństwa. Dodatek czekoladowych piegów to dopiero frajda.

Opcja trzecia – z kawałkami owoców. Słodkości nigdy za wiele, a owoce dadzą również uczucie sytości. Największy wybór z dostępnych smaków!

Gotowi, aby dać dzieciakom to, co przyjemne i pożyteczne? I to w jednym deserze!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dzieci + owoce = Owocowy Kubek
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 73