Szybkie przekąski na mroźne dni

  • 5,0
  • 1

Szybkie przekąski na mroźne dni

  • 5,0
  • 1

Szybkie przekąski na mroźne dni?

Zima to piękny czas! Białe szaleństwo, dużo zabawy i… gorące przekąski! Nie wybieraj byle jakich produktów. Rozsmakuj się w tych, które dadzą Ci energię, a jednocześnie nie pozostawią po sobie niechcianych pozostałości!

Sporty zimowe czy szaleństwa na śniegu wymagają dużo krzepy! Poza tym po długim czasie na zewnątrz trzeba porządnie rozgrzać organizm. Herbata? Jasne, ale tylko, jeśli towarzyszy jej jakiś smakołyk!

Może być to budyń Z Serca Natury. Wystarczy zalać ulubiony smak wrzątkiem i już możemy cieszyć się zimą od nowa. Klasycznie (czekoladowo, waniliowo, malinowo) lub nowocześnie, jak słony karmel.

Jeśli nie budyń, to może kisiel? Owocowy Kubek FIT równie szybko zaspokoi pierwszy głód, a do tego ma magiczną moc – nie pozostawia po sobie „śladów”, bo jest mega lekki. To przekąska o niskiej kaloryczności i obniżonej o 30% zawartości cukru. Do tego smak czerwonej porzeczki, pigwy lub aronii… pycha!

Jest też coś dla najmłodszych! Owocowy Kubek Kids o smaku marchewki i jabłka wyróżnia się naturalnym składem, a dzięki temu jest źródłem witaminy C.

A może po prostu Owocowy Kubek klasyczny, który powala mocno owocowym smakiem? Wybór owoców jest ogromny  – od klasycznej truskawki po niepowtarzalny rabarbar.

Nie ma na co czekać! Bałwan sam się nie ulepi, a sanki stoją w kącie. Czas na szybką przekąskę i szybki powrót do zimowych radości!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Szybkie przekąski na mroźne dni
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 63