Jak pachną święta?

  • 5,0
  • 2
Jak pachną święta?
Jak pachną święta?

Jak pachną święta?

  • 5,0
  • 2

Jak pachną święta??

Boże Narodzenie to czas, który przywodzi na myśl konkretne obrazy i symbole. A czy jest jakiś zapach, który szczególnie kojarzy się ze świętami? Nie możemy doczekać się, kiedy po domu zacznie roznosić się zapach korzennych przypraw i pierniczków!

Zimowe pyszności mają swoje charakterystyczne zapachy. Przyprawy takie jak goździki czy cynamon od razu wprowadzają świąteczną atmosferę, a aromat pomarańczy przypomina, że Boże Narodzenie tuż, tuż!

No i korzenny zapach pierników. Tego zapachu nie da się zapomnieć i nie wyobrażamy sobie bez niego świąt! Poza tym pierniczki pełnią również magiczną funkcję. Pomagają w rodzinnym spędzaniu czasu, jeszcze przed wigilią.

Wystarczy upiec całą blachę pierniczków marki Delecta, a ich zapach na pewno przyciągnie łasuchów i artystów do kuchni. Ci pierwsi będą musieli jeszcze chwilę poczekać (no dooobrze, jednego można zdegustować!), ale każdy natchnięty weną twórczą będzie mógł stworzyć własne dekoracje na pierniczkach. Jednym ze sposobów może być użycie Fajnych Pisaków XXL!

Na samą myśl cieknie ślinka! Niestety na razie musimy obejść się zapachem, chociaż… zawsze można upiec drugą blachę. Pierniczków nigdy dość!

 

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Jak pachną święta?
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 49