Wiosna za pasem!

  • 5,0
  • 0
Wiosna za pasem!
Wiosna za pasem!

Wiosna za pasem!

  • 5,0
  • 0

Wiosna za pasem!?

W powietrzu czuć już ciepłe dni. Słońce częściej (i na dłużej!) pojawia się na niebie i człowiek w ogóle jest jakiś taki szczęśliwszy. Czas na pierwszy wiosenny piknik na słodko!

W marcu jak w garncu a kwiecień plecień! Można jeszcze zmarznąć, ale kiedy tylko słońce zagrzeje mocniej, chcemy czerpać z niego jak najwięcej. To zdecydowanie dobra pora na pierwszy piknik! A jeśli powitanie wiosny, to tylko w terenie!

Co ze sobą zabrać? Koniecznie coś słodkiego! Na szybkim wypadzie w plener na pewno sprawdzą się babeczki w każdym smaku. Chcecie być bliżej przyrody? Spróbujcie babeczek z linii Z serca natury marki Delecta!

Jeśli słońce nie grzeje za mocno, pozwólmy sobie na odrobinę czekolady! Do piknikowego koszyka na pewno zmieści się ciasto brownie. Chyba, że wiosnę w plenerze pragniecie powitać jakimś innym ciastem?

A może chcecie być stylowi i macie w domu małe słoiczki? Możecie w nich przygotować budynie w każdym smaku. Wiśnia, malina, czekolada, wanilia, a może… krówka? Zaszalejcie na wiosnę i miksujcie smaki!

Cokolwiek przygotujecie na piknik, życzymy Wam słońca! Bo wszystkie słodkości będą lepiej smakować w promiennych okolicznościach przyrody.

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Wiosna za pasem!
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 47