Dolce Vita w nowym stylu

  • 5,0
  • 0
Dolce Vita w nowym stylu
Dolce Vita w nowym stylu

Dolce Vita w nowym stylu

  • 5,0
  • 0

Dolce Vita w nowym stylu?

Czy życie może być jeszcze słodsze? Może i to w wielu smakach! „Cukier” niejedno ma imię. Poznajcie jego różnorodność i odkryjcie nowe smaki, które Was zachwycą! Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie smacznie i z naturalnych składników!… bo nasze cukry to 100% Natury.  

Skoro tak bardzo lubicie nowości, na pewno spodobają się Wam nasze wyjątkowe cukry smakowe. 6 różnych smaków to 6 różnych propozycji od marki Delecta na urozmaicenie ulubionego wypieku, deseru czy kawy. W sposób naturalny przełamujących kuchenną nudę.

Smak niejednego ciasta na pewno podbije cukier z wanilią. Ma niezwykle silny aromat i najwyższą zwartość pokruszonej, naturalnej laski wanilii. Szlachetne połączenie cukru i wanilii pasuje do tart i wypieków drożdżowych. Do rozgrzewających propozycji proponujemy cukier cynamonowy, który posiada aż 40% prawdziwego cynamonu. Na pewno podbije smak babeczek z kremem cynamonowym. Możesz go dodać również do rozgrzewających napojów, takich jak grzaniec.

Coś dla wielbicieli kwaskowatych smaków? Na pewno cukier ze skórką cytrynową lub pomarańczową! Oba cukry zawierają kawałki odpowiadającym im cytrusów i to aż w 30%! Ich smak podkreśli wyjątkowość cytrusowych deserów, na przykład herbatników cytrynowo-makowych.

Szczególnego charakteru wypiekom doda też cukier o smaku kokosowym czy migdałowym. Ten pierwszy, podkreślający kokosowy smak, nada się doskonale do urozmaicenia koktajli, likierów czy nawet kawy! Cukier migdałowy świetnie współgra na przykład z serowymi nadzieniami. Wypróbujcie go na przykład w torciku orzechowo-serowym a sami się przekonacie.

Wybór odpowiedniego cukru smakowego zależy od Waszej wyobraźni i preferencji. Najlepiej spróbujcie wszystkich, wybierzcie swój ulubiony i przełamcie stereotyp, że cukier jest nudny!

Oceń przepis 5,0
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Dolce Vita w nowym stylu
Średnia ocena: 5,0
Ilość ocen: 56